Nasze osiągnięcia

Puchar Zabrzańskiej Jesieni

23. października 2021r. w Parku Powstańców Śląskich odbyły się XXXI Zawody w Biegach na Orientację o Puchar Zabrzańskiej Jesieni.

Zespół Szkół Mechaniczno-Samochodowych reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Gawłowska, która indywidualnie w kategorii K-LO zajęła 3 miejsce, Natalia Nowak oraz Nikola Lebek z klasy 2 F.

W skład drużyny chłopców weszli: Maksymilian Wowra, Patryk Masłowski, Kornel Wielowski z klasy 2 C oraz Piotr Gałka z klasy 1 S, który w kategorii M-LO zajął 3 miejsce.

Wszyscy uczniowie zdobyli punkty dla ZSMS i drużynowo wywalczyli Puchar XXXI Zawodów w Biegu na orientacje plasując się na 2 miejscu. Nie było łatwo, ale w pięknym plenerze, promieniach słońca i jesiennych barwach nasi sportowcy dali radę!

Gratulujemy Wam kolejnego sukcesu! Jesteśmy dumni z naszych uczniów i ich opiekunki, Pani Joanny Czech.