Nasze osiągnięcia

II Wojewódzki Turniej Młodych Mechaników

7 grudnia 2022 r. w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej odbył się II Wojewódzki Turniej Młodych Mechaników. Konkurs zorganizowany przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną, przy współpracy z Akademią WSB i partnerami biznesowymi: ProfiAuto i VRTechnology miał na celu promowanie nowoczesnego kształcenia zawodowego z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości.

W turnieju udział wzięły 22 drużyny ze szkół ponadpodstawowych województwa śląskiego kształcących w zawodach branży motoryzacyjnej. Konkurencje turniejowe zawierały zadania praktyczne oraz testy teoretyczne, z wykorzystaniem aplikacji ProfiAuto Serwis VR.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III AB: Patryk Kaliszewski i Kacper Jakubowski. Opiekunem drużyny była Pani Kinga Bucki.

Gratulujemy!

Skip to content