InformacjeZaproszenia

Wojskowe Targi Służby i Pracy

Wojskowe Targi Służby i Pracy odbędą się w 16 lokalizacjach w całej Polsce i będą wydarzeniem w całości poświęconym różnym aspektom promocji nowych form służby wojskowej wprowadzonych ustawą o obronie Ojczyzny oraz prowadzonych przez Ministerstwo Obrony Narodowej projektach, ale także szeroko pojętej obronności.

Wojskowe Targi Służby i Pracy na terenie woj. śląskiego zorganizowane zostaną na terenie Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach (ul. Stadionowa 7a, 41-400 Mysłowice).

W ramach przedsięwzięcia zaplanowano m.in.: stoiska prezentujące służbę wojskową, w tym sprzęt i uzbrojenie WP, rozmowy z rekruterami z WCR-ów, pokazy uczniów klas mundurowych, quiz z nagrodami, wojskową grochówkę, stoiska organizacji proobronnych.

Skip to content